Protokół zabiegowy #Nlift

PIERWSZY SYNERGICZNY PROTOKÓŁ ŚRODKOWEJ CZĘŚĆI TWARZY

Czym jest #Nlift?

Nlift to synergiczne działanie mezoterapii, wypełniaczy, technologii Zaffiro oraz kosmeceutyków dla uzyskania najlepszych naturalnych efektów odmładzania twarzy.
Zabieg #Nlift obejmuje środkową część twarzy i składa się z dwóch sesji, które skutecznie wspomagają naturalne procesy regeneracji, wzrost ilości fibroblastów, biorewitalizację skóry i jej nawilżenie. Skuteczność #Nlift została potwierdzona badaniami klinicznymi, w których zaobserwowano widoczną poprawę jakości skóry, w tym jej nawilżenia i jędrności, oraz minimalizację odpowiedzi immunologicznej organizmu, czyli działań niepożądanych. Wzrost fibroblastów o 101% po 21 dniach!

Na czym polega zabieg?

Protokół #Nlift składa się z dwóch sesji zabiegowych.

  • W pierwszej sesji stawiamy na dogłębne nawilżenie i poprawę jakości skóry dzięki mezoterapii Neauvia Hydro Deluxe. To wyjątkowe połączenie nieusieciowanego kwasu hialuronowego 18mg/ml i hydroksyapatytu wapnia w stężeniu 0,01% .
  • Druga sesja Nlift przeprowadzana jest po tygodniu. Obejmuje ona zastosowanie odpowiednio dobranych do potrzeb Pacjenta wypełniaczy w celu idealnego zbalansowania efektów liftingu, poprawy objętości oraz naturalnej regeneracji. Dodatkowo w tej sesji wykorzystuje się również unikatowy zabieg termoliftingu wzbogacony o peeling wodny urządzeniem Zaffiro, które zapewnia remodeling obecnego kolagenu, jak i intensywnie pobudza fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenowych.
  • Domowa pielegnacja
    Protokół Nlift uwzględnia również domową pielęgnację jako kontynuację wykonanych w gabinecie zabiegów. W procedurze po zabiegowej #Nlift znajdziesz takie produkty jak: krem Ceramid Shield oraz aktywne serum C-shot z serii Neauvia Advanced System.

Idealne połączenie od wewnątrz jak i na zewnątrz, które neutralizuje wolne rodniki,
dogłębnie odżywia i przywraca skórze promienność. Sprawia, że możemy cieszyć się ich
efektami przez długi czas.

Więcej o zabiegu przeczytasz na www.nlift.pl

Niebawem pojawią się tutaj zdjęcia efektów zabiegu.

Sprawdź cenę  Umów zabieg
Protokół zabiegowy #Nlift Card image cap