Kosmeceutyki

NEAUVIA C-SHOT Serum

Skoncentrowane serum rewitalizujące. Posiada wysokie stężenie stabilnej formy witaminy C (30%).  Zmniejsza widoczność zmarszczek, zmian pigmentacyjnych. Pobudza produkcje kolagenu. Rewitalizuje oraz poprawia jakość skóry.Ogranicza stan zapalny i rozwój bakterii.Formuła serum jest lekka i szybko się wchłania. Nie podrażnia skory i jest przeznaczona nawet dla osób zmagających się z wrażliwa cera.

cena: 300zł /30ml


NEAUVIA REBALANCING CREAM RICH

Krem regenerujący o działaniu anti-aging.Dostarcza optymalne nawilżenie oraz odżywienie. Bogaty w różnorodne składniki aktywne m.in. kompleks ceramidów, ekstrakt z miechunka, ekstrakt z korzenia lukrecji, kwas hialuronowy, a także czynniki wzrostu czyli biomimetyczne peptydy.Wycisza podrażnienia i wspiera proces regeneracji skory. 

cena: 250zł /50ml


NEAUVIA REBALANCING CREAM LIGHT

Krem o lekkiej konsystencji, szybko się wchłania. O działaniu anti-aging. Nawilża, łagodzi i odżywia skórę dzięki zawartości bogatych składników aktywnych. Stymuluje produkcje kolagenu i chroni przed starzeniem. 

cena: 250zł /50ml


NEAUVIA EYE CONTOUR SERUM

Ultralekkie serum, które odżywia i nawilża delikatna skore pod oczami. Zapewnia uzyskanie wygładzonej, uelastycznionej i pozbawionej oznak zmęczenia okolicy oczu. Zawarte w serum peptydy botoks-like powodują relaksację wokół oczu, nadając natychmiastowy efekt liftingu.Serum jest przeznaczone dla każdego typu skory.

cena: 220zł /30ml


NEAUVIA EYE FUSION

Zaawansowany krem z ekstraktem z planktonu. Zalecany dla każdego typu skory, nawet tej wrażliwej. Niweluje zmarszczki, cienie i obrzęki, dając uczucie lekkości. Przyjemna i lekka konsystencja dla uczucia maksymalnego komfortu.

cena: /30ml


NEAUVIA ADVANCED CREAM

Krem wzbogacony w czynniki wzrostu. Zapewnia skuteczna odnowe skóry, a także usprawnia syntezę włókien kolagenowych i elastynowych. Chroni skore poprzez odbudowę płaszcza hydrolipidowego. Nawilża i odżywia, nie pozostawiając przy tym tłustego filmu. 
Działa przeciwzmarszczkowo. 

cena: 260zł /50ml

Niebawem pojawią się tutaj zdjęcia efektów zabiegu.