Niewielkie mankamenty kształtu nosa mogą być skorygowane małoinwazyjną metodą – z użyciem kwasu hialuronowego. Korekta może być zastosowana w celu poprawy wyglądu, np. czubka nosa. Dzięki naturalnie występującym w organizmie wypełniaczom na bazie kwasu hialuronowego korekcja asymetrii nosa możliwa jest nawet podczas jednej wizyty. Czasem pojawia się potrzeba zastosowania toksyny botulinowej, aby zmniejszyć nadaktywność mięśnia obniżacza przegrody nosa i unieść koniuszek nosa.
Zabieg, jakim jest korekcja nosa, nie jest skomplikowany, a efekty uzyskuje się bezpośrednio na jednej wizycie – w przypadku drobnych zmian. W wybraną partię nosa (czubek lub nasada) wprowadza się wypełniacz, który zwiększa elastyczność tkanek i umożliwia modelowanie. Zabieg korekcji nosa nie wymaga szczególnej rekonwalescencji – można od razu wrócić do codziennych aktywność, choć należy unikać korzystania z sauny i solarium.
Korekta nosa za pomocą kwasu hialuronowego możliwa jest do wykonania w gabinecie w Krakowie. Cenę można sprawdzić w zakładce CENNIK lub po skontaktowaniu z gabinetem. Wpływ ma na nią przede wszystkim ilość, a także rodzaj podawanego preparatu. Zachęcam do kontaktu w celu ustalenia szczegółów dot. korekty nosa, w tym określenia, jaka będzie ostateczna cena całego zabiegu.
Zobacz efekt Przed i Po zabiegu: